İmzalı Sıfır, e-kitap Sıfır, sesli Sıfır : )

Tunç KılınçUncategorized2 Yorumlar

20 hafta çok satanlarda kalan Sıfır kitabımız 40. baskıyla raflarda olmaya devam ediyor.

Sıkça talep edilen imzalı Sıfır sonrası, Sıfır kitabının e-kitap versiyonu da yine D&R’ın web sitesinden satışa çıktı. Ayrıca çok yakında Sıfır’ı, Emre Melemez’in sesinden Seslenen Kitap‘tan satın almak da mümkün olacak. [Güncelleme – 27.6.2016: Artık mümkün, şu da kitabımızın Seslenen Kitap’daki linki.]

Bu mesela ‘Ambulans’ bölümü:

Bu blogdaki son yazımızdan sonra, Hürriyet Gazetesi için sevgili Elvan Yarma ile yaptığımız bir röportajımız yayınlandı.

Tunç Kılınç - Sıfır - Hürriyet

Çok keyifli geçen Bursa ve İzmir’deki fuarlara katılıp, sonbahara kadar kitap fuar sezonunu kapamış olduk.

28 Mayıs Cumartesi günü saat 14:00 – 16:00 arası Bebek Şenliğinde, 1 Haziran Çarşamba günü “Bütün Çocuklar Bizim” Derneği için Boğaziçi Üniversitesi’nde ve 4 Haziran Cumartesi günü de saat 15:00 – 16:00 arası Kadıköy Kitap Günleri için Haydarpaşa Garı’ndayız.

Ağustos 20-27 tarihleri arasında ise Urla’da İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nün kampüsünde yapılacak Hack’nBreak etkinliğinde olacağız. Sıfır kitabın içinde geçen şarkılardan oluşan bir setle, sahilde müzik dinletisi eşliğinde bir sohbet yapmayı planlıyoruz. Hem de yetişirse, halen yapım aşamasında olan VW T2 karavanımızın önünde : )

Bursa’nın ilk Ted konferansı olan TedxNilüfer‘deki “Mutlu olmayı hak etmek için ben ne yaptım?” temalı konuşmamızın videosu geçenlerde yayınlandı. (İlk kez düzenlenen etkinliklerde, hele bir de ilk konuşmacı isen, doğal olarak ufak tefek sıkıntılar olabiliyor. Sahne önündeki monitörün çalışmaması nedeniyle arkadaki perdeye sık bakmak zorunda kalmam umarım sizi çok rahatsız etmez : )

Sevgiyle kalmaya devam : )

“İmzalı Sıfır, e-kitap Sıfır, sesli Sıfır : )”” yazısında 2 yorum

  1. Melek gök

    Kitabı merak ediyorum.en kısa zamanda alıcam.fmk hareketi fikrine bayıldım.inş.ben de antalya da böyle küçük şeyler yapabilirim.size teşekkürler.antalya ya gelirseniz duyuru yaparmısınız.sizi dinlemek isterim.selamlar.hoşçakalın.antalya.melek.

Düşünceni Paylaş!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir