İmzalı Sıfır, e-kitap Sıfır, sesli Sıfır : )

Tunç KılınçUncategorized2 Yorumlar

doge

20 hafta çok satanlarda kalan Sıfır kitabımız 40. baskıyla raflarda olmaya devam ediyor. Sıkça talep edilen imzalı Sıfır sonrası, Sıfır kitabının e-kitap versiyonu da yine D&R’ın web sitesinden satışa çıktı. Ayrıca çok yakında Sıfır’ı, 

Sıfır kitabı 5 aylık bebek : )

Tunç KılınçUncategorized2 Yorumlar

tunc.kilinc-tedx

Sıfır kitabımız beşinci ayını doldurdu ve 40. baskımız raflarda. Kitaba verdiğiniz değer sayesinde aralıksız 19 haftadır D&R‘ın çok satanlar listesinde olmaya devam ediyoruz. Kido ve ben hepinize tek tek teşekkür ediyoruz : ) 

Sıfır kitapla, deli günler!

Tunç KılınçUncategorized1 Yorumun

Girisimcilik Zirvesi_2

Sıfır kitabımızın dördüncü ayını bitirdiği bu günler, aynı zamanda 30. baskımızın raflara girdiği ve 14 haftadır aralıksız D&R‘ın çok satanlarında olduğumuz haberinin geldiği günlerdi. Verdiğiniz değere ve gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederim. 

Sıfır kitabından haberler

Tunç KılınçUncategorized4 Yorumlar

Tunc_KILINC_Adana_5_Ocak

3.5 aylık kitabımız Sıfır bebekle ilgili güncel haberleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Sıfır kitap aralıksız 11 haftadır D&R Çok Satanlar listesinde olmaya devam ediyor ve 30. baskı bu hafta matbaaya basıma gitti  

Sıfır kitap üç aylık : )

Tunç KılınçUncategorized4 Yorumlar

Sıfır Kitabı

Ekim ortası doğan Sıfır kitabımız üç aylık oldu. 25. baskımız dün matbaaya gitti ve D&R Çok Satanlar Listesinde 9.cu haftadayız. 2016 yılının Sıfır kitabı için harika başlamasının tek sebebi

Sıfır’dan 2016’ya : )

Tunç KılınçUncategorizedLeave a Comment

SIFIR / Milliyet Kitap

Milliyet kitap ekinin Aralık sayısında Buket Öktülmüş, Sıfır kitabımızla ilgili yaptığı haberine “Hayata sıfırdan başlamak” başlığını atmış. Hadi gelin biz de 2016’ya sıfırdan başlayalım! 

Sıfır Dostlar!

Tunç KılınçUncategorized5 Yorumlar

Sıfır

Sıfır bahanesiyle yıllardır haber alamadığım eski dostlarla tekrar görüşmeye başladık. Geçtim her şeyi, sadece bu bile bana “Ne iyi etmiş de Sıfır çıkmış” dememe yetiyor. 

Sıfır playlist

Tunç KılınçUncategorized1 Yorumun

musichemicals

Sevgili Görkem Üresin, Sıfır’ı okuduktan sonra romanın müzikal değerlendirmesini yapmış. Sonra da üşenmemiş, Sıfır‘da serüvene konu olan şarkılardan bir playlist oluşturmuş. 

Peponi!

Tunç KılınçUncategorized70 Yorumlar

Peponi  / Sıfır

Sıfır‘da Ali’nin serüveninin önemli bir kısmı ‘Peponi’de geçiyor. Peki nedir bu Peponi?