Sıfır kitabından haberler

Tunç KılınçUncategorized4 Yorumlar

3.5 aylık kitabımız Sıfır bebekle ilgili güncel haberleri sizlerle paylaşmak istiyorum.

Sıfır kitap aralıksız 11 haftadır D&R Çok Satanlar listesinde olmaya devam ediyor ve 30. baskı bu hafta matbaaya basıma gitti 🙂 

SIFIR

SIFIR kitabı / Tunç Kılınç

16-17 Ocak’ta iki gün Çukurova Kitap Fuarı için Adana’daydım. Fuara ilgi muazzamdı.

Ortalarda dolandım, harika insanlarla tanıştım ve müthiş iki gün geçirdim. Aklımda en çok kalansa, Adanalıların gözlerinin içindeki o samimiyet oldu.

Fuardan kalan zamanda Adana 5 Ocak Gazetesi için Sefa Saygıdeğer ile bir röportaj yaptık ve sonra AkdenizTürk Tv kanalı Ana Haber’de canlı konuk olduk:

Yeni deneyimler yaşamak ve sizlerle kucaklaşmak için Şubat sonundaki Samsun, Mart sonundaki Bursa ve Nisan’daki İzmir Tüyap kitap fuarlarını iple çekiyorum.

30 Ocak’ta Girişimcilik Zirvesi için İTÜ Maslak kampüsünde, haftaya ise TED Tam Eğitim Burslu Üniversiteliler kampı için Antalya’dayım.

Kendi YouTube kanalında kitaplardan bölümler okuyan sevgili Barış Özcan, Sıfır kitabının “Sevmek Yeter Sandınız!” bölümünü seslendirmiş. Ama ne seslendirme!

Bu arada bir önceki yazımızda paylaştığım o hayalin gerçekleşmesine iki hafta kaldı. Hızla akan deli günler, işte sadece bu konu olunca geçmek bilmiyor!

Sevgiyle kalmaya devam edin : )

“Sıfır kitabından haberler”” yazısında 4 yorum

  1. Emine neslihan karal

    15 gün önce arabistan a umre için gittiğimde orada sizden ve faili meçhul iyilikten haberim olmadığı halde Türkiye den götürmüş olduğum etiketi üzerinde esyalarımı değişik yerlere bırakmıştım. Geldiğimin ertesi günü tatil için bulgaristan a giderken okumak için evden kitap almadığımı hatırlayıp girdiğim benzinciden alalacele elime gelen ilk kitabı aldım. Adı Sıfır. Faili meçhul iyilik. Bence bu dünyada yaşanan hiçbirşey tesadüf değil. Herşeyin bir sebebi var. Tıpkı benim sıfırı seçmem gibi. Bu arada tasavvufta sıfır olmak secde etmek olarak tanımlanır. Öyle secde etki küçüle küçüle sıfır ol. Hatta sıfır bile söylenirken bir azamet içerir. Sen en iyisi sıfır değil sifir ol.

Düşünceni Paylaş!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir