Sıfır kitapla, deli günler!

Tunç KılınçUncategorized2 Yorumlar

Sıfır kitabımızın dördüncü ayını bitirdiği bu günler, aynı zamanda 30. baskımızın raflara girdiği ve 14 haftadır aralıksız D&R‘ın çok satanlarında olduğumuz haberinin geldiği günlerdi. Verdiğiniz değere ve gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederim. 

Dört ayda 22 bin kişiye ulaşan Sıfır’ın Facebook sayfasına sizden gelen geri bildirimler, bir sonraki kitap için de beni fena gaza getiriyor! Hatta kurgusu zihnimde ufaktan oluşmaya başladı. Hani bir ay önceki yazıda bahsettiğim bir ‘çocukluk hayalim’ vardı ya… O işte bir Vosvos T2 Westfalia! Şimdiki hayalim de bu Serseri’yle yazın doğaya çıkmak ve yeni kitaba başlamak. Gelişmelerden sizi haberdar edeceğim : )

Girişimcilik Zirvesi

Ocak ayının sonunda Etohum‘un organize ettiği Girişimcilik Zirvesi‘nde keyifli anlar yaşadık. Sanırım videosu henüz yok.

Antalya’daki TED kampında ise tanıştığım tam burslu öğrenciler ve TED Okullarının sevdalı çalışanlarına aşık oldum, hepsiyle gurur duydum. Şahane işler yapıyorlar.

Önümüzde de yoğun ancak heyecanlı günler var.

Önce 24-26 Şubat arası Antalya’da Startup Turkey, 26 Şubat Uluslararası Antalya Üniversitesi Girişimcilik Zirvesi‘nde panel yönetimi ve hemen ardından da, 27-28 Şubat arasında Antalya’dan Samsun’a, Karadeniz Tüyap Kitap Fuarına zıplıyoruz.

12 Mart Bursa’da TEDxNilüfer, 19 Mart Ankara‘da ve 20 Mart İstanbul‘da Yaşamartı‘nın Kişisel Gelişim Zirveleri ve nihayet 26-27 Mart arasında da Bursa Tüyap Kitap Fuarı var. Dedim ya, deli günler devam : )

Son olarak da geçenlerde İzmir’de Sky Tv için yaptığımız bir röportajımız yayınladı:

Sevgiyle kalmaya devam edin : )

“Sıfır kitapla, deli günler!”” yazısında 2 yorum

  1. Hilal Taşcı

    Tunç abi gerçekten bir kitap okudum hayatim değişti deriz ya sizi ve sizin gibileri dinledim hayatımın dönüm noktalarından birini yaşadığımı düşünüyorum. Peyami Safa’nın “Anlaşılmayan ruhlara deli demek âdettendir” sözünü yaşayanlardanım. Çocukluğumdan beri hayata çevremdeki insanlardan farklı baktığımı farketmem biraz geç oldu ama bunun acısını yaşadım yaşıyorum….Bu zamana kadar başarı denen kavramı kendim için değil de sevdiklerim için gerçekleştirmişim…Hayatımdaki en büyük pişmanlık…Sizin bir sözünüz beni çok etkiledi: İnsan kendi hayatının DEVRİMCİSİ olmalı…

Düşünceni Paylaş!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir