Sıfır kitapla, deli günler!

Tunç KılınçUncategorizedLeave a Comment

Girisimcilik Zirvesi_2

Sıfır kitabımızın dördüncü ayını bitirdiği bu günler, aynı zamanda 30. baskımızın raflara girdiği ve 14 haftadır aralıksız D&R‘ın çok satanlarında olduğumuz haberinin geldiği günlerdi. Verdiğiniz değere ve gösterdiğiniz ilgiye çok teşekkür ederim. 

Dört ayda 22 bin kişiye ulaşan Sıfır’ın Facebook sayfasına sizden gelen geri bildirimler, bir sonraki kitap için de beni fena gaza getiriyor! Hatta kurgusu zihnimde ufaktan oluşmaya başladı. Hani bir ay önceki yazıda bahsettiğim bir ‘çocukluk hayalim’ vardı ya… O işte bir Vosvos T2 Westfalia! Şimdiki hayalim de bu Serseri’yle yazın doğaya çıkmak ve yeni kitaba başlamak. Gelişmelerden sizi haberdar edeceğim : )

Girişimcilik Zirvesi

Ocak ayının sonunda Etohum‘un organize ettiği Girişimcilik Zirvesi‘nde keyifli anlar yaşadık. Sanırım videosu henüz yok.

Antalya’daki TED kampında ise tanıştığım tam burslu öğrenciler ve TED Okullarının sevdalı çalışanlarına aşık oldum, hepsiyle gurur duydum. Şahane işler yapıyorlar.

Önümüzde de yoğun ancak heyecanlı günler var.

Önce 24-26 Şubat arası Antalya’da Startup Turkey, 26 Şubat Uluslararası Antalya Üniversitesi Girişimcilik Zirvesi‘nde panel yönetimi ve hemen ardından da, 27-28 Şubat arasında Antalya’dan Samsun’a, Karadeniz Tüyap Kitap Fuarına zıplıyoruz.

12 Mart Bursa’da TEDxNilüfer, 19 Mart Ankara‘da ve 20 Mart İstanbul‘da Yaşamartı‘nın Kişisel Gelişim Zirveleri ve nihayet 26-27 Mart arasında da Bursa Tüyap Kitap Fuarı var. Dedim ya, deli günler devam : )

Son olarak da geçenlerde İzmir’de Sky Tv için yaptığımız bir röportajımız yayınladı:

Sevgiyle kalmaya devam edin : )

Düşünceni Paylaş!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir