Sıfır kitabı 5 aylık bebek : )

Tunç KılınçUncategorized4 Yorumlar

Sıfır kitabımız beşinci ayını doldurdu ve 40. baskımız raflarda. Kitaba verdiğiniz değer sayesinde aralıksız 19 haftadır D&R‘ın çok satanlar listesinde olmaya devam ediyoruz. Kido ve ben hepinize tek tek teşekkür ediyoruz : ) 

Tunç Kılınç - Girişimcilik Zirvesi

Girişimcilik Zirvesi

Şubat ayının son günlerinde önce Startup Turkey, sonra Uluslararası Antalya Üniversitesi’de Girişimcilik Zirvesi panelinde Uğur Şeker, Ömer Faruk Akarca, Alper Afşin Özdemir ve Rüçhan Ziya ile sohbetledik. Ve hemen sonrasında da kitap fuarı için Samsun’a geçtik.

Aynen Şubat ayında olduğu gibi, sırt çantamızda Sıfır, Mart ayında da deli divane yollarda olmaya devam ediyoruz : )

Önce İstanbul Bilgi Üniversitesi’nde sevgili Ercüment Büyükşener hocamızın iki dersine konuk olduk ve ardından İstanbul CNR kitap fuarına katıldık.

Daha sonra Bursa’nın ilk ‘TED Talks’u TEDxNilüfer‘de “Mutlu olmayı hak etmek için ben ne yaptım?” diye sorduk. Videosu yayınlanınca sizlerle paylaşacağım.

Tunç Kılınç - TEDx

TedxNilüfer

Ardından İzmir’de yapılan Türkiye İnovasyon Haftasında sevgili Engin Tan Narin’in konuşmasında kısa bir sahne aldıktan sonra Ankara’ya geçip, İsmail Küçükkaya, Emre Tilev ve Burak Ünaldı ile birlikte Yaşamartı Kişisel Gelişim Zirvesinde eğitmenlik rolü üstlendik. Yaşamartı’nın ikinci zirvesi 10 Nisan Pazar günü İstanbul’da planlanıyor.

Bu hafta sonu kitap fuarı için Bursa’da, Nisan sonunda da İzmir’de olacağız. 29 Mart Salı günü Yasemin Sungur’un ‘Kitap ile Sohbet‘ gününe katılıyoruz. Dün de bir benzerini Hasan Başusta‘nın Kitap Kulübü ile yaptık.

Bu arada Seda Karan’la yaptığımız röportaj Esquire Dergisinin Mart sayısında yayınlandı.

Tunç Kılınç - Esquire Dergisi

Esquire Dergisi

Bir yerlerde denk gelin de kucaklaşalım : )

“Sıfır kitabı 5 aylık bebek : )”” yazısında 4 yorum

Düşünceni Paylaş!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir