Sıfır kitap üç aylık : )

Tunç KılınçUncategorized4 Yorumlar

Ekim ortası doğan Sıfır kitabımız üç aylık oldu. 25. baskımız dün matbaaya gitti ve D&R Çok Satanlar Listesinde 9.cu haftadayız. 2016 yılının Sıfır kitabı için harika başlamasının tek sebebi sizsiniz, hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.

Pegasus Dergisi

Pegasus Havayolları’nın uçak içinde okunan aylık dergisi Pegasus Magazine‘nin Ocak sayısında röportajımız yayınlanmış.

Geçen hafta sonu Etohum kampında yatırım almak için seçilen girişimcilerle sohbet ettik. 30 Ocak’da yapılacak Girişimcilik Zirvesi‘nde ufak bir konuşmamız ve Şubat sonu Antalya’da yapılacak Startup Turkey etkinliğindeki bir panelde moderatörlük görevimiz olacak.

Adana’da sizlerle tanışmak ve sohbet için bu hafta sonu (16-17 Ocak) iki gün boyunca Çukurova Kitap Fuarı Destek Yayınları standındayım. Şubat sonunda Samsun, Mart sonunda Bursa ve Nisan’da İzmir’de Tüyap kitap fuarları var. Bir aksilik olmazsa hepsinde olmak ve sizlerle kucaklaşmak istiyorum.

Şubat başında ise TED Tam Eğitim Burslu Üniversiteliler kampı için Antalya’dayım.

Geçenlerde Sıfır’ın Facebook sayfasında ufak bir oyun oynadık. Eğlenceli olduğu kadar birbirimizi tanıma adına da keyifliydi. Hatta öyle ki, şimdiden yeni oyun fikirleri üzerinde düşünmeye başladım : )

Bu arada (Sıfır‘ı da ilgilendirecek) yıllardır hayalini kurduğum bir şeyin ilk adımını attım. Şubat ortası gibi bu heyecanımı sizle paylaşmayı umuyorum.

Deli günler hiç hız kesmiyor. Kesmesin de! : )

Sevgiyle kalın.

“Sıfır kitap üç aylık : )”” yazısında 4 yorum

  1. Gülşah ileri

    Haha o yarisin ikinciside bendim facem calindi ama olsun☺ sabirsizlik ile paylasacaginiz seyi bekliyor olacagim (: elinize yureginize saglik sevgili yazarimiz☺

  2. Pingback: Sıfır kitabından haberler | Sıfır Kitap

  3. Pingback: Sıfır kitapla, deli günler! : ) | Sıfır Kitap

Düşünceni Paylaş!

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir